حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 19 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 1 تعداد دیدگاهها : 0×
۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
شناسه : 89
بازدید 67
1

مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان استان لرستان با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد این مسابقات با شرکت ۸۰کشتی گیراز ۱۱شهرستان استان لرستان و با میزبانی شهرستان دلفان در سالن تختی نورآباد برگزار گردیددر پایان نفرات اول اوزان مختلف به عنوان نمایندگان استان لرستان در مسابقات انتخابی کشوری شرکت خواهند نمود وزن ۵۵_ […]

پ
پ

مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان استان لرستان با انتخاب نفرات برتر به کار خود پایان داد

این مسابقات با شرکت ۸۰کشتی گیراز ۱۱شهرستان استان لرستان و با میزبانی شهرستان دلفان در سالن تختی نورآباد برگزار گردید
در پایان نفرات اول اوزان مختلف به عنوان نمایندگان استان لرستان در مسابقات انتخابی کشوری شرکت خواهند نمود

وزن ۵۵_ نفر اول امیر حسین خدادادی(خرم آباد )دوم حمیدرضا کرمی (کوهدشت)سوم مشترک اشکان مرادی (دلفان)رضا رازانی(زاغه )

۶۰ کیلو گرم اول اشکان صفری (دلفان)دوم علی جودکی (درود) سوم مشترک هومن کوشکی (رومشکان) آتیلا گراوند (کوهدشت)

۶۳ کیلوگرم اول محمد عبدولی (کوهدشت)مهدی زارعی (دلفان)سوم مشترک مهرداد احمدی ازنا)امیر محمد پاپی (درود)

۶۷کیلو گرم عرفان ولی‌پور (کوهدشت)دوم رضا میر نظیری(ازنا)سوم مشترک علیرضا پیامنی (درود)سبحان دالوند (زاغه)

۷۲ کیلوگرم اول محمد احمدی سالاروند (درود)دوم امیرحسین زارع (زاغه)سوم مشترک علیرضا بیرانوند (خرم آباد)امیرحسین خسروی (کوهدشت)
وزن ۷۷کیلو گرم اول امیر حسین نصیری (کوهدشت)دوم رضا رحمتی (خرم آباد)سوم مشترک افشین دالوند (زاغه)امیر حسین لک (دورود)

۸۲اول علیرضا زارع (خرم اباد)دوم یاسین سلیمی (کوهدشت)سوم مشترک حمزه محمدیان (الشتر)نیما طولابی (زاغه )

۸۷اول امیر محمد ملکی (خرم آباد)دوم حسین مرادی (نوراباد)سوم مشترک امیر حسین علیپور (الشتر)علیرضا دلفانی (کوهدشت)

۹۷ کیلو گرم اول ابوالفضل دولتشاهی (خرم آباد)دوم یاسین کاظمیان (نورآباد)سوم مشترک میلاد یگانه (زاغه)متین جوانمرد (الشتر)

وزن ۱۳۰ کیلو گرم اپل ابوالفضل نجات پور (کوهدشت)دوم امیر حسین ابدالی (چگنی )سوم مشترک دانیال آهویی(دورود )رضا شاکرمی (خرم آباد)

در مجموع نتایج تیمی شهرستان های کوهدشت ،خرم آباد و نورآباد به مقام اول تا سوم دست یافتند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.